Pivovar Tišnov

Pivovar Tišnov byl založen v roce 2015. Po stoleté pauze jsme obnovili tradici vaření poctivého piva v historickém městě, kterým začíná Vysočina. V dalších letech v Tišnově a okolí byly vybudovány i další minipivovary, ale náš pivovar se sídlem na Ostrovci je největší co do výstavu i nabízeného sortimentu. Piva prodáváme pod značkou Tišnovské pivo.

Naší filozofií je vařit ze stoprocentně přírodních surovin podle německého zákona o čistotě piva a zakládat si na přesných technologických postupech, kvalitních surovinách a originálních recepturách všech našich piv.

Portfolio

11 druhů piv ve stálé nabídce. Spodně kvašená piva: světlé výčepní pivo Biker se sníženým obsahem alkoholu a Tišnovák 10%, světlý ležák Tišnovanka 11% a Tišnovan 12% (Zlatá pivní pečeť 2020), tmavý ležák Japp 12%, polotmavé silné pivo Abatyše Barbora 13% (Zlatá pivní pečeť 2020), Baltic Porter Porter Coeli 20%, svrchně kvašená piva: pšeničné plné pivo Mistr Šimon, APA Američan z Tigálu 12%, stout Patrik z Tigálu 13% a IPA Ind z Tigálu 14%.

Tišnovan 12% | Abatyše Barbora 13%
Nejlepší piva v ČR ve svých kategoriích pro rok 2020
Zlatá pivní pečeť 2020, České Budějovice

Dále vaříme příležitostné speciály v limitovaných edicích, vlastní piva restauracím na zakázku jako například Stojácký Čechr pro známé pivní výčepy Na Stojáka na Jakubském náměstí a v Pekařské ulici v Brně.

Dostupnost

Od roku 2015 jsme už dvakrát pivovar rozšiřovali. Aktuálně vaříme 250 hl piva měsíčně. Odbyt je převážně v hostincích a restauracích v našem regionu, v Brně a okolí a na Vysočině.

Prohlídky

Pořádáme prohlídky pivovaru s ochutnávkou pro 1 až 10 osob, vzdělávací kurzy pivních vad a v nabídce také máme akci „jeden den sládkem“ jako zážitkovou službu, která může být ideálním dárkem formou poukazu. Vše lze po domluvě objednat.

 

 

PIVOVAR TIŠNOVPivovar Tišnov
Ostrovec 233, 666 01 Tišnov
info@pivovartisnov.cz
www.pivovartisnov.cz


Mapa se načítá