Pivovar Tišnov

Tišnovský minipivovar se nachází nedaleko Brna v malebném městě Tišnov, které je bránou Vysočiny. Přesně po 100 letech jsme zde obnovili tradici vaření poctivého piva. Pivo se u nás vaří podle německého zákona o čistotě piva. Tišnovské pivo se tak skládá pouze z tišnovské vody, kvalitních českých sladů, chmele a pivovarských kvasnic. Sládek Pivovaru Tišnov si zakládá na přesných technologických postupech, kvalitních surovinách a originálních recepturách. Místní pramenitá voda a poctivé dlouhé zrání piva v tancích dodává Tišnovskému pivu tu nejlepší chuť.

Portfolio

Tišnovské pivo je spodně kvašený, dobře chmelený ležák plzeňského typu. Vaříme piva: Tišnovan 12 %, Tišnovanka 11 % a Tišnovák 10 % a k této základní řadě postupně přidáváme různé druhy příležitostných speciálních piv.  

Dostupnost

Tišnovské pivo se točí v Tišnovské pivnici a v několika dalších restauracích v Tišnově a okolí a dále pak v restauracích v Brně.

Prohlídky

Pořádáme prohlídky s ochutnávkou a pamětní originální sklenicí zdarma pro 3 až 10 osob. Objednávky prohlídek na emailu: prohlidky@pivovartisnov.cz.

 

 

PIVOVAR TIŠNOVPivovar Tišnov
Ostrovec 233, 666 01 Tišnov
info@pivovartisnov.cz
www.pivovartisnov.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

PIVOVAR TIŠNOV
PIVOVAR TIŠNOV
PIVOVAR TIŠNOV
PIVOVAR TIŠNOV