PIVOVAR KRUM

Pivovar Krum vznikl jako naplnění jednoho z mnoha snů pivomilce a gourmeta MVDr. Radka Nedopila, otce receptury a charakteru piva, které společně se sládkem Ondřejem Cibulkou s láskou a pokorou tvoří. Naší snahou je důstojně navázat na pivovarskou historii Moravského Krumlova. Snažíme se, aby naše pivo bylo mimořádné v kvalitě, neodolatelné v chuti, a aby se společně s ostatními úspěšnými českými a moravskými pivy stalo etalonem chuti kvalitního piva.
Pivovar se soustřeďuje především na spodně kvašená piva tzv. „plzeňského typu“. Používáme moderní technologii, kterou ovšem snoubíme s rukodělným pečlivým přístupem a laskavou péčí o naše pivečko.

 

Portfolio

KRUM 10°: Krum desítkou se snažíme napravit pověst všech pivních desítek, která byla značně pošramocena různými továrnami na pivoimitující nápoje. Vracíme tak našim pivařům nápoj sice méně alkoholický, ale mimořádně osvěžující a lahodný. KRUM 11°: Třemi chmely čtyřikrát chmelená světlá jedenáctka, vařená tradičně na dva rmuty, tvoří těžiště naší produkce. Je to naše vlajková loď. Jedenáctku vyrábíme i v polotmavé variantě s žitným sladem. KRUM 12° a KRUM 13°: Silnejší piva s významným přídavkem žitného sladu. Plné v chuti, bohaté v aromatu.

Prohlídky

Naše zařízení a naši filosofii vám rádi představíme při vaší návštěvě u nás. Exkurzi v pivovaru KRUM je možné domluvit mailem nebo telefonicky, nebo na místě v recepci Hotelu Rokiten.

 

PIVOVAR KRUM
Znojemská 393, 672 01 Moravský Krumlov
Tel.: +420 603 427 843
Tel.: +420 737 161 925
nedopil@pivokrum.cz
www.pivokrum.cz


Mapa se načítá