FARMÁŘSKÝ PIVOVAR NA GRUNTĚ

Farmářský pivovar Na Gruntě byl založen v roce 2018 a představil první pivo v novodobé historii obce Vranov u Brna. V současnosti vaří svá piva na pronajaté technologii v Tišnovském pivovaru, ale v blízké budoucnosti již plánuje pořízení vlastního zařízení přímo ve Vranově. Součástí vranovského komplexu je i penzion s nadstandardním ubytováním a restaurací, letní terasou a na přilehlých pozemcích Divoké farmy s chovem vepřového a drůbeže, farmářská prodejna a parkoviště pro návštěvníky. Pivovar se nachází na turisticky vyhledávané trase Vranov rozhledna Babí lom. Sortiment nabízených služeb a kvalitních farmářských potravin doplňuje individuální přístup ke každému návštěvníkovi.

Portfolio

Pivovar nabízí čtyři druhy nepasterizovaných a nefiltrovaných piv. V nabídce je světlý ležák 11% Antonín Z Gruntu, světlá Neexistující 12% Z Gruntu, v letních měsících nabízíme 10% Markéta Z Gruntu a na podzim polotmavý Martin 13% Z Gruntu. K této základní řadě postupně přidáváme různé druhy příležitostných piv.

Dostupnost

Penzion Na Gruntě (je součástí pivovaru), ve farmářské prodejně Divoké farmy, v restauracích Panská Lícha, Za Sedmero, restaurace Šebrov a v restauracích a pivnicích v Brně a v okolí pivovaru.

Prohlídky

V současné době prohlídky organizujeme a provádíme v pivovaru Tišnov v doprovodu zkušeného sládka. V budoucnu se těšíme na setkání a prohlídky v prostorech našeho pivovaru přímo ve Vranově u Brna.

Akce a festivaly

Nejoblíbenější jsou červencové a říjnové tradiční „Pivohrátky Na Gruntě“ a každý prosincový víkend „Adventní Grunt“

 

FARMÁŘSKÝ PIVOVAR NA GRUNTĚ
Na Gruntech 70, 664 32 Vranov u Brna
Tel.: +420 736 484 530
Tel.: +420 775 965 785
obchod@pivozgruntu.cz
www.pivozgruntu.cz


Mapa se načítá