BRNĚNSKÝ MINIPIVOVAR RICHARD

Již od roku 2004 vaříme v našem minipivovaru nefiltrované a nepasterizované pivo ze skutečného sladu a chmele, nikoli z průmyslových extraktů. Specializujeme se na tradiční české ležáky, ale nebojíme se ani svrchně kvašených speciálů. V duchu poctivého řemesla vyrábíme i vlastní Cider eden a Richardovy limonády.

Portfolio

Ve stálé nabídce máme 12% Světlý ležák, 11% BITTER světlý extra chmelený ležák, 11% pšeničné pivo, 12% višňový ležák, 15% medový speciál a 15% IPA. Protože nás baví vymýšlet stále něco nového, vždy máme v nabídce i nějaký speciálek. Například Velikonoční, Májový, Vánoční, nebo v létě pšeničný Weizen.

Dostupnost

Na čepované pivo si zajděte do Pivovarské restaurace U Richarda Ríšova 12, Brno Žebětín, nebo do Pivnice U Richarda Údolní 7, Brno.Seznam dalších provozoven průběžně aktualizujeme na www.pivo-richard.cz. Láhvové pivo, cider i limonády jsou dostupné na eshopu www.pijudobre.cz

Prohlídky

Prohlídky s degustací je možno si dohodnout přímo se sládkem po telefonu nebo mailem.

Akce a festivaly

Účastníme se celé řady pivních slavností a festivalů, v letošním roce budeme pořádat již druhý ročník Žebětínského pivního festivalu. Aktuální informace vždy najdete na našem Fb profilu.

 

BRNĚNSKÝ MINIPIVOVAR RICHARD
Ríšova 64/12, 641 00 Brno - Žebětín
Tel.: +420 777 845 371
pivovar@pivo-richard.cz
www.pivo-richard.cz
www.edencider.cz


Mapa se načítá