PIVOVAR STAROPRAMEN

Pivovar Staropramen vznikl roku 1869. V roce 2016 v květnu uplynulo přesně 145 let od slavnostního uvaření a posvěcení první várky piva. Ve svém prvním roce výroby pivovar uvařil 10 000 hl piva, což je množství, které by jej dnes zařadilo mezi minipivovary. Od té doby se však mnohé změnilo. Dnes se v pivovaru Staropramen ročně uvaří přes 2,5 milionů hektolitrů piva a společnost Pivovary Staropramen, která jej provozuje, je druhým největším producentem piva v České republice a také významným exportérem. S pivem Staropramen se dnes můžete setkat v téměř 35 zemích světa. Pivovary Staropramen jsou součástí koncernu Molson Coors, který patří mezi největší pivovarnické společnosti světa. Pod značkou Staropramen je v ČR k dostání široké portfolio deseti druhů piv, které pravidelně bodují na českých pivních soutěžích.

Portfolio

Pivovar vyrábí tato piva: Staropramen Světlý, Ležák, Jedenáctka, Nefiltrovaný, Granát, Černý, Déčko, Nealko, Cool, Cool Nealko, Sládkova limonáda Smíchovský výběr.

Dostupnost

Svou restauraci z vlastní sítě restaurací Pivovaru Staropramen si každý snadno najde na stránkách: www.staropramen.cz/potrefene-husy a www.staropramen.cz/nase-hospoda

Prohlídky

Prohlídku Návštěvnického centra je možné objednat na pondělí až neděli v době od 10:00 do 18:00 hod. Prohlídka trvá 50 minut.
E-mail: ncstaropramen@besttour.cz
nebo telefon: 273 132 589.

Akce a festivaly

Viz internetové  a FB stránky pivovaru.

 

PIVOVAR STAROPRAMENPIVOVAR STAROPRAMEN
Nádražní 84, 150 00 Praha 5
Tel.: 257 191 111
Tel.: Zákaznická linka: 251 027 251
info@staropramen.cz
staropramen.cz
www.pivovary-staropramen.cz
www.facebook.com/Staropramen
www.instagram.com/staropramen/


Mapa se načítá